UPDATE: Het was een zeer interessante digitale voorlichtingsbijeenkomst over HAE.
Heb je de voorlichtingsbijeenkomst gemist? Of wil je de voorlichtingsbijeenkomst nog eens terugkijken?
Klik dan op deze link! 

(Let op: downloaden kan even duren in verband met de grootte van het bestand.)

 

Op zaterdagochtend 26 maart organiseert het Amsterdam UMC tussen 10 en 12.30 uur een digitale voorlichtingsbijeenkomst over HAE voor patiënten. Tijdens deze bijeenkomst zullen de volgende onderwerpen behandeld worden:

  • Internationale HAE patiëntenvereniging – Michal Rutkowski
  • De diagnose en behandeling van HAE door de jaren heen – Marcel Levi
  • Huidige en experimentele behandelingen van HAE – Lauré Fijen
  • Ervaringen van patiënten met de allernieuwste HAE-geneesmiddelen – Lauré Fijen
  • HAE en de gevolgen voor een kinderwens – Remy Petersen
  • Behandeling van HAE op de kinderleeftijd – Karin Fijnvandraat
  • Een blik op de HAE toekomst – Danny Cohn

Wij nodigen u van harte uit om deze digitale voorlichtingsbijeenkomst bij te wonen. U kunt zich hier kosteloos aanmelden tot uiterlijk dinsdag 15 maart. U ontvangt dan uiterlijk in de week voor de bijeenkomst een link om de presentaties te kunnen volgen. Wij hopen u op 26 maart digitaal te ontvangen.